ceturtdiena, 2014. gada 20. februāris

Koķetēšana ar ...

Veikalā ieraudzīju smuku zīdaiņa kombinezoniņu, taču apskatot to tuvāk, sapratu, ka tas ir mazā velniņa tērps, ar asti, radziņiem un izšuvumu ''my little devil''! WOW!!! Apstulbu... Kombinezoniņu, protams, nenopirku...un, ilgi domājot par šo tēmu, nolēmu uzrakstīt dažus teikumus...

līdzīgs, no interneta...

Jūs teiksiet, ka tas ir JOKS? Es vaicāšu, kur ir tas JOKS???


Ja kāds domā, ka velns ir pasaku tēls sarkanajās zeķubiksēs, ar radziņiem un astīti, tad es teikšu, ka velns ir pat ļoti reāls! Viņš nav niķīgs āksts, bet gan ārkārtīgi intelektuāli attīstīta un viltīga būtne! Viņa mērķis ir par jebkādu cenu  ''uzpirkt'' cilvēku. ''Ar velnu'' nav tikai narkomāni, vai slepkavas! Velns māk ielīst bezdievīgajās attiecībās, ka arī nestabilā cilvēkā, kurš ir ar mieru kaut vai sākotnēji tikai ''pakoķetēt ar velnu'', kā piemērām, uzvilkt savam zīdainītim šadu kostīmiņu, un papriecāties, par to, ka Jānītis, vai Lienīte ir ''mazais velniņš''! Ideāli! Velns dabū nevainīgu bērnu pilnīgi ''uz bļodiņas''! To viņam pienes bērna vecāki! Nez, vai tie vecāki aizdomājas, ka tas tā ir? Bet es zinu, ka, ja pēkšņi, bērniņš saslimst ar leikēmiju, vai kādu citu nopietnu slimību, visi dusmojas uz Dieva. Kā tad! Vienmēr jau ir jāmeklē kāds vainīgais!...
Tas nav joks, bet, diemžēl, koķetēšana ar Velnu!
 
Manā ārsta praksē ir bijuši daži gadījumi, kad zināju, ka bērna slimības vai negadījuma iznākums būs slikts, pat ļoti slikts, un bērna vecāki jautā ''ko mēs tagad varam darīt?''...es ieteicu ''lūgt Dievu! lūgt piedošanu, lūgt par brīnumu, par bērna izveseļošanos'', jo visu pārējo izdarīs ārsti; taču vēl ne reizi, man neizdevās sagaidīt adekvātu reakciju, bet gluži otrādi, vecāki domāja, ka ņirgājos par tiem!!! Nu ārprāts! Vai ripojam uz bezdievību, uz formu bez satura?

Visi zin, ka dzīve ir nemitīga ļaunā un labā cīņa, un visi grib sev un saviem mīļajiem tikai to labāko, tad pasakiet, kāpēc iesaistīties jebkādās attiecībās ar ļauno?

Dievs svētī un pasargā mūsu bērnus!1 komentārs:

  1. Njā, ar šāda paskata apgēbu nav nācies satikties. Bet tās ārprātīgās skeletgalvas uz jau jaundzimušo apģērba ir kaut kas šokējošs, tā sliktākajā nozīmē.

    AtbildētDzēst